Hoşgeldiniz... Ziyaretçi | Abone Ol

Jasper Ajans

Salı, 2018-10-23, 3:30 PM
Main » Articles » Müzik Haberleri

Yılmaz Erdoğan

Kamu-Sen İl Başkanı, Tiyatro Sanatçısı Yılmaz Erdoğan'a Hakaret Ettiği Gerekçesiyle Savcılıkta İfade Verdi.


Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Başkanı Hüseyin Yurdakul, tiyatro sanatçısı Yılmaz Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle savcılıkta ifade verdi. Yurdakul, Erdoğan'ın "Kanadı Kırık Güvercinden Mektup" adlı yazısını protesto için geçen hafta posterlerini umumi tuvaletlere asmıştı.


Adliye çıkışında bir basın açıklaması yapan Türkiye Kamu-Sen İl Başkanı Yurdakul, "Kendin her gösterinde Türk askerine, polisine ve Türkiye'deki bütün değer yargılarına mizah adı altında her türlü eleştiriyi, her türlü hakareti yaparken Türkiye Kamu-Sen'in fikrine gösterdiği bu tepkiyi bile hazmedemedin. Eleştirilmeyi hazmedemeyeceksen bu sanatı bırak. Yılmaz Erdoğan, bir servet sahibisin. Herhangi bir Mehmetçik vakfına 1 TL bağışladın mı? Bir şehit ailesine 1 TL yardımın var mı? 'PKK bir terör örgütüdür.' diyebiliyor musun? Seni hiçbir şehit cenazesinde görmedik. Bir şehit annesini ziyaret ettin mi? Acaba kardeşin Mustafa Erdoğan, 1995 yıllarında Özgür Gündem Gazetesi'nin Ankara temsilcisi miydi? Kuzey Irak'taki Zap kampına gidip geliyor muydu?" dedi.

Hüseyin Yurdakul'u, adliyede Türk Eğitim-Sen Balıkesir 2 Nolu Şube Başkanı Süleyman Demir ve diğer sendikacılar yalnız bırakmadı.

(CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)

Category: Müzik Haberleri | Added by: Crazy_Prences (2009-09-06)
Views: 188 | Comments: 2 | Tags: Yilmaz, Afişini, yılmaz, Astı!, Tuvalete, Erdoğanın | Rating: 0.0/0
Total comments: 2
0   Spam
2 Selma   (2009-09-06 7:01 PM)
haha :D

0   Spam
1 imblade   (2009-09-06 2:23 AM)
ilginç bir protesto tarzı biggrin

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]