Hoşgeldiniz... Ziyaretçi | Abone Ol

Jasper Ajans

Salı, 2018-10-23, 3:52 PM
Main » Articles » Müzik Haberleri

Münevver Karabulut

Münevver'in Öldürülmesiyle İlgili Karabulut Ailesi ve Katil Zanlısının Ailesi Arasında Arabuluculuk Yaptığı Öne Sürülen Cemil Baran, Cem'in Yakalanmaması İçin Büyük Bir Tezgah Kurulduğunu, İddia Etti.


Münevver Karabulut'un öldürülmesiyle ilgili Karabulut ailesi ve katil zanlısı Cem Garipoğlu'nun ailesi arasında arabuluculuk yaptığı öne sürülen Cemil Baran, Cem Garipoğlu'nun yakalanmaması için büyük bir tezgah kurulduğunu, ancak tezgahın başarısızlıkla sonuçlandığını iddia etti. Vali Güler'in Cem Garipoğlu'nun nerede olduğu konusunda bilgisinin bulunduğunu ima eden Baran, Hayyam Garipoğlu'nun yarına kadar kendisini tanıdığını söylememesi durumunda, kendisiyle görüşmüş olduğu kayıtların bulunduğu kasetleri yarın basına vereceğini dile getirdi. Münevver'in babası Süreyya Karabulut'un Garipoğlu ailesi tarafından aklının alındığını ileri süren Baran, yanında getirdiği kınayı Hayyam Garipoğlu'na hediye etti.


Münevver cinayeti ile ilgili Hayyam Garipoğlu ve Süreyya Karabulut arasındaki görüşmelerde aracılık yaptığını öne süren Cemil Baran, Beyoğlu'nda bir basın açıklaması yaptı. Münevver'in bir numaralı katil zanlısı olarak aranan Cem Garipoğlu'nun Ermenistan'da sahte kimlikle dolaştığını iddia eden Baran, "Cem'in yakalanmaması için Ermenistan'da yanmış bir beden bulunacak ve bu cesedin Cem'e ait olduğu söylenerek, cinayetin üstü kapatılacaktı. Fakat emellerine ulaşamadılar." diye konuştu. Cem'in yakalanmaması için büyük oyun hazırlandığı iddialarını yineleyen Baran, "Öyle büyük bir zemin hazırlanmıştı ki, ta ki Münevver kızımızın kiloduna sperm bulaştırılacak kadar ortam hazırlanmıştı. Burada Türk Emniyeti ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne çok teşekkür ederim. Bunlar meyve veren ağaç gibidir. Aralarından çürük çıkabilir. Ancak kimsenin Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve Türk Emniyetine çürük deme hakkı yoktur." ifadelerini kullandı.

İstanbul Valisi Muammer Güler'in iki gün önce "Cem Karabulut için çember daraldı." ifadesini hatırlatan Baran, Vali Güler'in Cem'in nerede olduğunu bildiğini ima etti. Cem Garipoğlu'nun içerisinde bulunduğumuz ayın 25'ine kalmadan teslim edileceğini iddia eden Baran, "Bana bu bilgileri Ermenistan'da görev yapmış emekli bir askeri ateşe söyledi. Eğer yarına kadar Hayyam Garipoğlu beni tanıdığını söylemezse, Bülent ağabeyimi de yanıma alarak bütün medyaya görüntüleri ve benle konuşmuş olduğu telefon kayıtlarını yayınlayacağım. Eğer taraf olsaydım, zenginin tarafını tutar bana teklif edilen 150 bin Euroyu alır giderdim. Ama bunu yapmadım." diye konuştu.

Gazetecilerin, "Size para verildiği zaman niye olayı emniyete haber vermediniz?" sorusuna Baran, "O zaman bir oyunun içerisindeydim. Ben bu olayı belgeleyebilmek için bunu yaptım. Türkiye'nin en büyük dolandırıcısı Hayyam Garipoğlu'dur." iddiasında bulundu. Baran, olayın netliğe kavuşmasının ardından Garipoğlu ailesinin birçok çalışanının tutuklananacağını ileri sürdü.

Yanında bir de kına getiren Baran, Garipoğlu ailesinin Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut'un aklını aldığını ifade ederek, kınayı Hayyam Garipoğlu'na hediye etti. (CİHAN)
Category: Müzik Haberleri | Added by: Crazy_Prences (2009-09-08)
Views: 354 | Tags: Münevver, KarabulutMünevver, KarabulutMünevv | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]