Hoşgeldiniz... Ziyaretçi | Abone Ol

Jasper Ajans

Salı, 2018-10-23, 3:25 PM
Main » 2009 » Eylül » 10 » Vodafone'u Sel Vurdu Veri Santrali Kullanılamaz Hale Geldi
Paylaş
0:43 AM
Vodafone'u Sel Vurdu Veri Santrali Kullanılamaz Hale Geldi

İstanbul'da sağanak yağış Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerindeki veri santrali de bu sabah 07:50 itibariyle kullanılamaz hale getirdi Şirketten şu açıklama yapıldı.

İstanbul'da sağanak yağış hayatı olumsuz yönde etkiliyor. Bir çok yerde su baskınları yaşanırken, İkitelli Basın Ekspres Yolu baskın nedeniyle trafiğe kapandı. İletişimde de sıkıntı yaşanıyor.  Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santrali de bu sabah 07:50 itibariyle kullanılamaz hale geldi. Vodafone'dan yapılan açıklamada şöyle dendi.

"Dün geceden bu yana aralıksız devam eden yağmur ve sel felaketi İstanbul’un bir bölümünde de çok ciddi hasarlara ve maalesef ölümleri yol açmıştır. Bu büyük felakette mağdur olan vatandaşlarımıza başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerimizi iletmek istiyoruz.

Bu büyük felaket Vodafone Türkiye’nin İkitelli Basın Ekpres yolu üzerinde bulunan veri santralini de bu sabah 07:50 itibariyle kullanılamaz hale getirmiştir. Bu santralden hizmet alan İstanbul’un Kuzeybatı’sı ve Trakya bölgesindeki abonelerimizin bir bölümü şu anda iletişim sorunları yaşamaktadır. İlk adım olarak İkitelli binasındaki çalışanlarımız güvenli bir şekilde tahliye edilmiştir. Sistemin diğer veri santralleri üzerinden sağlıklı hizmet vermesi ve etkilenen abonelerimizin en geç gün sonuna kadar sorunsuz bir şekilde hizmet almalarını sağlamak üzere çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Bilginize sunarız,"
Views: 504 | Added by: imblade | Tags: vurdu, sorunlar, istasyonu, veri, vodafon sorunu, sel, vodafone | Rating: 0.0/0
Total comments: 2
0   Spam
2 CyberDesigner   (2009-09-10 9:06 AM)
vodafone'nin data trasnfer sunucuları yağmurdan etkilendiği için tüm hatlar karıştı hattınızı şuanda kullanabiliyorsanız sakın telefonu kapatmayın yada çekmeyen biryerde durmayın yoksa birdaha gelmiyor. Geldiği zaman inş. kontörler duruyo olur çünkü tüm arşivin silineceğiniden korkuluyor.

bu arada pilent sana ulaşamıyorum biggrin


0   Spam
1 berna   (2009-09-10 4:29 AM)
bende diyorum neden telefonum çalışmıyo :O

Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]