Hoşgeldiniz... Ziyaretçi | Abone Ol

Jasper Ajans

Salı, 2018-12-11, 1:09 AM
Main » 2009 » Eylül » 12 » Biri Bizi Kaçırıyor... Sahte BBG Evi Rekorları Alt Üst Etti
Paylaş
3:08 PM
Biri Bizi Kaçırıyor... Sahte BBG Evi Rekorları Alt Üst Etti

Sahte Türk BBG'si izlenme rekoru kırdıBBG'ye katılacakları vaadiyle alıkonulan 9 genç kızın jandarma operasyonuyla kurtarılması haberi, BBC ve CNN'in de aralarında bulunduğu birçok internet sitelerinde en çok izlenen haber oldu.

Beykoz'daki sahte BBG evi haberi dünyanın en büyük haber portallarında en çok okunan haberler arasına girdi. ABD’nin en çok izlenen haber portallarından msnbc.com, anasayfadan linkle duyurduğu haberi çok geniş işledi ve tüm detayları ve açıklamaları aktardı. Video görüntüleriyle birlikte yayına verilen haber izleyen 1 saat içinde en çok izlenen haberler listesinde birinci sıraya yükseldi.

Ayrıca, neredeyse tüm dünyanın en çok izlediği ve güvendiği haber portalı olan BBC de “BBG tarzı programla kandırdılar” başlıklı haberini Avrupa sayfalarında başa çekti. Kısa süre anasayfada da yer alan haber, kısa sürede en çok tıklanan ilk 3 haber arasına girdi.

CNN.com’un internet sitesinde de haber büyük ilgi topladı. Avrupa sayfalarında aktarılan haber dün en çok izlenen on haber arasındaydı.

İşte Çakma BBG den Görüntüler:

Views: 1046 | Added by: imblade | Tags: bbg evi, beykoz bbg, biri bizi gözetliyor, sahte sahte bbg evi, bbg evine baskın, Çakma bbg, sahte bbg | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]